Töötuba I

11:30 Kodumaja AS “Tudengimessilt tippettevõttesse – uue töötaja lugu Kodumajas”

12:45 AS Ehitustrust “Ehitusinseneri väljavaated”

Töötoas arutame selle üle, milline on ehitusturu hetkeseis, milliseid inimesi ootavad ehitusettevõtjad tööle ning millised on tudengite ootused tulevasele tööandjale.

14:00 HANZA Mechanics Tartu AS töötuba

Töötuba II

11:30 Viasat AS “Kommunikatsioon ehk suhtlemise lihtsad nipid”

Suhelda on tarvis mistahes eluvaldkonnas. Hea ja mõtestatud suhtlusoskus sillutab tee edukateks kõnelusteks kliendiga, aitab sõlmida lepinguid ja kujundada enda karjääri. Töötoa käigus saad praktikutelt vastuseid küsimustele nagu: Milline on eduka suhtlemise salapärane “võti”? Kuidas mõjutab suhtlemise tulemust Sinu käitumine versus teema/toode/teenus, millest kohtumisel jutt? Kas inimesed on tõesti erinevad? Millised on meie 4 peamist hirmu ja motivatsiooni, millest päris tihti lähtume?

12:45 Tele 2 Eesti AS “Tuleviku töökohad – mida teha ning kuidas müügitööga eelis luua”

Kindlasti ei tule Sulle uudisena, et tehnoloogia areneb kiiremini kui kunagi varem. Mida peaksid aga juba praegu silmas pidama, et enda karjääri nii kiiresti muutuvas maailmas planeerida?
Ja kuidas sobitub siia pilti Vin Diesel?

Seminaril käsitleme tehisintellekti, automatsiooni ja ühendatuse hetkeseisu ning nende tehnoloogiliste trendidega kaasnevate tööturu muutuste prognoose. Keskendume nendest tulenevalt Sinu praktilisele kasule, mida saaksid seda kõike arvesse võttes telemarketingi kogemusest Tele2-s.