MTÜ Tudengi Tulevik

Tartumaa, Tartu, Kabeli tn 9, 50111

tudengi.tulevik@gmail.com

MTÜ Tudengi Tuleviku põhitegevuseks on korraldada info- ja karjäärimessi Tudengimess, mis on suunatud Eesti Maaülikoolis õppivatele tudengitele. 2017. aastal toimub mess juba neljandat korda EMÜ Spordihoones. Igal aastal on olnud esindatud ligi 50 erinevat ettevõtet ja külastanud 550 tudengit.

Tudengimess 2017 korraldusmeeskond

Tõnis Petersell

projektijuht

tonis@tudengimess.eu

+372 53471529

Ave Rosenberg

projektijuht

ave@tudengimess.eu

+372 56676882

Kai Aet Salvan

meeskonnaliige

kai@tudengimess.eu

Grete-Lisett Nirk

meeskonnaliige

grete@tudengimess.eu

Reesika Adojaan

meeskonnaliige

reesika@tudengimess.eu

Matheas Mändlo

meeskonnaliige

matheas@tudengimess.eu